Wszyscy zawodnicy naszej Akademii, zobowiązani są do zarejestrowania się na stronie PZPN i przypisania się do naszej Akademii w programie Certyfikacji. Sam proces rejestracji jest szybki, a poniżej przedstawiamy kilka prostych kroków: 

1.Wchodzimy na stronę www.pzpn.pl. Następnie wchodzimy w zakładkę „Łączy nas piłka”. Po przekierowaniu na stronę, w prawym górnym rogu powinno pokazać się szare kółeczko, po rozwinięciu którego wyświetlają się dostępne opcje;

2.Rejestrujemy się – konto zakłada jeden rodzic

3.Po procesie rejestracji opiekuna, ponownie rozwijamy opcje w prawym górnym rogu i wybieramy „Dodaj zawodnika”

4.Wprowadzamy dane dziecka, zapisujemy i wylogowujemy się ze strony.

5.Logujemy się ponownie w panelu rodzica. Po zalogowaniu do panelu rodzica, rozwijamy dostępne opcje w prawym górnym rogu (szara kropka) i wchodzimy w profil swojego dziecka.

6.Na samej górze, w czerwonej ramce wyświetli się informacja : “ZŁÓŻ WNIOSEK O POTWIERDZENIE DZIECKA W SZKÓŁCE”. Następnie wybieramy odpowiednio województwo, miasto i w zakładce szkółki ZKS Włókniarz Zgierz. Uzupełniamy swoje dane, dodajemy  zdjęcie zawodnika i wysyłamy wniosek. Dostaną Państwo drogą e-mailową potwierdzenie złożenia wniosku, a następnie potwierdzenie przyjęcia do Akademii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *