PODARUJ 1,5% PODATKU AKADEMII WŁÓKNIARZA ZGIERZ

Drodzy Kibice, Rodzice i Sympatycy niebiesko-biało-zielonych, jak co roku zwracamy się z prośbą o przekazanie 1,5% podatku na rzecz Akademii Włókniarza Zgierz. Decydując się na taki krok, wpieracie Akademię i realizowane przez nią działania. Dziękujemy!

Zgodnie z przepisami podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) może przekazać 1,5% podatku obliczonego zgodnie z przepisami podatkowymi dowolnej, wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego. Wszystkich Kibiców, Rodziców, Sympatyków i osoby, które dobrze życzą niebiesko-biało-zielonym zachęcamy do tego aby wsparły i przekazały 1,5% podatku na rzecz Akademii Włókniarza Zgierz.

W Akademii Włókniarza Zgierz swoje umiejętności piłkarskie podnosi każdego dnia ponad 170 dziewczynek i chłopców. Środki przekazane z 1,5% podatku zostaną przeznaczone na realizowanie zadań przez Akademię, m.in.: dofinansowanie zakupu sprzętu sportowego, organizację zawodów sportowych, i konsultacji szkoleniowych i rozwój kadry szkoleniowej.

PIT za rok 2023 można rozliczyć do 30 kwietnia.

Jak przekazać 1,5% podatku Akademii Włókniarza Zgierz?

  1. Po wyliczeniu, ile podatku będziemy mieli do zapłacenia w tym roku, w odpowiednich rubrykach zeznaniach podatkowego, które zatytułowane są: „wniosek o przekazanie 1,5% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)”, wpisujemy numer organizacji tj.
  2. Numer KRS: 0000270261
  3. Kwota: tu podajemy wyliczoną kwotę – nie może ona przekraczać 1,5% podatku należnego
  4. Cel szczegółowy 1,5%: tu podajemy nazwę: ZKS WŁÓKNIARZ ZGIERZ 8171

Liczymy na Wasze wsparcie! Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *